- reset +

PDFDrukuj

Siłownia zewnętrzna w gminie Łomazy – głosowanie!Emotikon smile

 

silownia.jpg

Głosujcie na naszą miejscowość. Zachęcajcie do tego swoich znajomych.


Mamy przyjemność poinformować, iż zgłoszona przez naszą gminę lokalizacja siłowni zewnętrznej przeszła pozytywnie weryfikację i została zakwalifikowana do etapu głosowania, który rozpoczął się
5 kwietnia i będzie trwał do 6.07.2016 r.

Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów.

Link do głosowania: TUTAJ

 

PDFDrukuj

OGŁOSZENIE !

„Na podstawie art. 33 ustawy z dnia 11 lipca 2014 roku o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowych w perspektywie finansowej 2014-2020 (Dz.U. z 2016 r. poz. 2017)   Zespół Szkół w Łomazach ogłasza otwarty nabór na partnera (spoza sektora finansów publicznych), w celu wspólnego przygotowania  i realizacji projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 Oś Priorytetowa 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje Działanie 12.2 Kształcenie ogólne, konkurs nr RPLU.12.02.00-IZ.00-06-001/16.  Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym pliku ”

ZAŁĄCZNIK POBIERZ

 

PDFDrukuj

Egzamin gimnazjalny

Wiosna za oknem rozkwita. Choć to nie maj i nie kwitną tak, jak w okresie matur kasztany tylko forsycje, trzecioklasitom przyda się wsparcie. Dziś uczniowie piszą egzamin z przedmiotów humanistycznych, jutro z wiedzy matematyczno - przyrodniczej, w środę z języka obcego. Życzymy im powodzenia, trzymamy za nich kciuki i mamy nadzieje, że wyniki będą zadowalające.

 
 

PDFDrukuj

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie

„ПОЧЕМУ НАДО УЧИТЬ РУССКИЙ ЯЗЫК”

Uczniowie naszego gimnazjum pod opieką pani Ewy Korszeń wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie na Prezentację Multimedialną „ПОЧЕМУ НАДО УЧИТЬ РУССКИЙ ЯЗЫК”.

Uczeń klasy IIID Dawid Jeruzalski zajął w tym konkursie II miejsce, a uczennice klasy IIC Justyna Abramek i Dominika Golba zdobyły wyróżnienie. W konkursie udział wzięły również: Mariola Trochonowicz, Katarzyna Pawluk, Magdalena Tarkowska i Katarzyna Głowacka.

Organizatorem konkursu było Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli i Wykładowców Języka Rosyjskiego oraz Centrum Edukacji Języka Rosyjskiego.

Zadaniem uczestników było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat: Dlaczego warto uczyć się języka rosyjskiego?

11 kwietnia 2016 r. w Centrum Edukacji Języka Rosyjskiego w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

 

PDFDrukuj

II Turniej Kwalifikacyjny

W Dąbrowie Białostockiej 16 kwietnia 2016 r. odbył się II Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów oraz Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych a także Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach brali uczniowie Zespołu Szkół w Łomazach. W kategorii junior młodszy złoty medal wywalczył Ernest Szopliński (III klasa gimnazjum) w konkurencji walk -70 kg i srebrny medal w konkurencji układów formalnych stopni mistrzowskich. Brązowy medal w tej samej kategorii wiekowej zdobyła Katarzyna Sucharzewska (II klasa gimnazjum)  w konkurencji walk -55 kg. W Mistrzostwach Młodzików medale wywalczyła Anastazja Stanilewicz (VI klasa SP), srebrny w technikach specjalnych oraz brązowy w układach formalnych powyżej 6 kup. W zawodach młodzików udział wzięli również Klaudia Łaska (IV klasa SP), Karolina Chotkowska (IV klasa SP), Nikola Sobechowicz (VI klasa SP) , Dominika Powszuk (VI klasa SP) oraz Tomasz Kulawiec i Dominik Derlukiewicz (obaj IV klasa SP). Opiekę nad zawodnikami wspomagała mama Nikoli pani Agnieszka. Jako sędziowie w zawodach udział brały Magda Bańkowska, Monika Chwalewska oraz Katarzyna Gicewicz (absolwentki naszych szkół). Wyjazd na zawody był możliwy dzięki współpracy z Wójtem Gminy Łomazy, Lubelską Unią Sportu, firmą SERHEJ Zdzisław Serhej z Łomaz oraz Instytutem Maszyn Spożywczych Sp. z o. o. z Warszawy za co bardzo dziękujemy!!!

 

 
 

PDFDrukuj

HARMONOGRAM

planowanych godzin pracy „Animatora - Moje Boisko - ORLIK 2012”

na miesiąc  kwiecień  2016

V

Tydzień

 

 

 

 

 

I

tydzień

Dzień tygodnia

Data

liczba godzin

Godziny zajęć

Animator

Czwartek

28.04.2016

7

13:30-20:30

Rafał Kurek

Piątek

29.04.2016

8

14-22

Gorczyca Piotr

Sobota

30.04.2016

6

14-20

Gorczyca Piotr

 

Sobota

02.04.2016

6

14-20

Rafał Kurek

Niedziela

03.04.2016

6

14-20

Rafał Kurek

 

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 55 z 70