- reset +

PDFDrukuj

Wigilia klasy VIB

22 grudnia 2015 był dniem szczególnie uroczystym.

W przeddzień przerwy świąteczno – noworocznej klasa VIB zorganizowała klasową wigilię. Uczniowie dzielili  się opłatkiem, składali sobie świąteczne życzenia, a przy wigilijnym stole śpiewali kolędy i raczyli się łakociami przygotowanymi przez rodziców. Szczególne podziękowania składamy Paniom Ani Szudejko i Uli Panasiuk za pomoc w organizacji spotkania.

Wychowawca kl. VIB

Iwona Szepeta

 

PDFDrukuj

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY

W Szkole Podstawowej w Łomazach odbyła się już V edycja Mikołajkowego Turnieju Sportowego. Najważniejszym celem tej cyklicznie organizowanej imprezy jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność ruchową  oraz  wpajanie dzieciom zasad „fair­play” oraz współzawodnictwa. Do turnieju  przystąpiły dzieci z klas I-III. Uczniowie sprawdzali swoje możliwości w  wielu konkurencjach np: toczenie piłki slalomem, rzut gazetą do celu, niesienie kubeczka na tacy, wyścigi pająków, podawanie piłki w rzędach, slalom z woreczkami, strzał piłką do bramki.

Zmaganiom sportowym i dobrej zabawie towarzyszyła zdrowa rywalizacja oraz miła i radosna atmosfera. Wszystkie dzieci otrzymały  pamiątkowe   dyplomy. Turniej zorganizowały i przeprowadziły panie z  klas I­-III – E. Bielecka, A. Panasiuk, E. Szczęsna, M. Rogoźnicka, A. Dołęgowska, K. Hryniewicz, D. Derlukiewicz i A. Ziętecka.

 

 

PDFDrukuj

Bożonarodzeniowe szopki

 
 

PDFDrukuj

Z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia 2015, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Palić, nie palić”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a oto jego wyniki:

W kategorii klas IV-VI

I miejsce- Łukasz Sakiewicz, kl. VB oraz  Maciej Golba, kl. VA

II miejsce- Piotr Powszuk, kl. VA

III miejsce- Mikołaj Woropaj, kl. VA

 

W kategorii klas I-III G

I miejsce- Ewelina Przyłucka, kl. IIB

II miejsce- Gabriela Marciniuk, kl. IIA

III miejsce- Natalia Krasuska, kl. IIB oraz Patrycja Derlukiewicz, kl. IIB

 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział oraz pomysłowość zakresie przedstawienia tematu, a zwycięzcom GRATULUJEMY J

Organizatorzy: Dorota Jeruzalska, Elżbieta Derlukiewicz-Rusek

 

PDFDrukuj

Niezwykłe mikołajki!

Tego dnia nie zapomną uczniowie z klas IV, V i VI. Do naszej szkoły z dalekiej Laponii zawitało aż 3 Mikołajów. Czyżbyśmy byli aż tak grzeczni? Bawiliśmy się świetnie, a otrzymane prezenty były jeszcze lepsze. Dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

 
 

PDFDrukuj

W dniu 07.12.2015 do Szkoły Filialnej w Studziance zawitał prawdziwy Mikołaj. Najpierw opowiedział o trudnościach, jakie musi pokonywać z powodu braku śniegu i konieczności poruszania się innymi pojazdami, a potem obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Pamiętał też o tych dzieciach, które w wyniku choroby nie mogły być w szkole. One również otrzymały podarunki. Dziękujemy święty Mikołaju!

 
 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 następna > ostatnia >>

Strona 71 z 78