- reset +

sport szkoła podstawowa

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator wtorek, 12 grudnia 2017 07:26

II Mikołajkowy Turniej Taekwon-Do

Akademia Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach była organizatorem II Mikołajkowego Turnieju Taekwon-Do, który odbył się 9 grudnia 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Łomazach. Patronat nad Turniejem objął Pan Wójt Gminy Łomazy Jerzy Czyżewski. Oficjalnego otwarcia dokonała Dyrektor Zespołu Szkół w Łomazach Pani Bogumiła Wińska. Mikołajkowy Turniej Taekwon-Do połączył pokolenia dzieci i rodziców w atmosferze sportowej rywalizacji. Każdy uczestnik Turnieju otrzymał pamiątkowy medal specjalnie zrobiony na ten wspaniały dzień. Rodzice członków Akademii oraz sami zawodnicy zadbali o słodki poczęstunek w postaci ciasta, które można było smakować przy kawie i herbacie. Turniej zgromadził ok. 200 mieszkańców gminy Łomazy a także innych gmin będących sympatykami Taekwon-Do.

Specjalne podziękowania dla firm, które wsparły Nas w tym przedsięwzięciu: Delikatesy Centrum Anna i Zbigniew Gołoś, Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław Serhej, ROBEX Robert Łaski, DACH-SERWIS , Pan Emil Zieniuk oraz zespół muzyczny NO PROBLEM pana Pawła Tokarskiego.

Nad wszystkim czuwali zawodnicy Akademii Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach, którzy pełnili funkcję organizacyjną oraz sędziowską.

Do zobaczenia za rok!!!

Poprawiony: wtorek, 12 grudnia 2017 07:29  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator niedziela, 22 listopada 2015 15:28

PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ POWIATU BIALSKIEGO

Dnia 17.11.2015 r. w Zespole Szkół w Małaszewiczach podsumowano Współzawodnictwo Sportowe Szkół Powiatu Bialskiego za rok szkolny 2014/2015.

Nasza szkoła uplasowała się na najwyższym podium wśród  szkół powiatu bialskiego. Puchar i dyplomy za zajęcie pierwszego miejsca zarówno  w klasyfikacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej jak i Gimnazjady odebrali nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Marta  Bednaruk – Bańkowska, Pan Ireneusz Korszeń, uczniowie: Daria Hordejuk  i Anastazja Stanilewicz oraz  Pani Anna Filipiuk Dyrektor  Zespołu Szkół w Łomazach.

Z rąk starosty bialskiego Pan Ireneusz Korszeń otrzymał list gratulacjny za wysokie wyniki sportowe w finałach wojewódzkich, Pani Marta Bednaruk-Bańkowska została uhonorowana odznaczeniem „Zasłużony dla Powiatu Bialskiego”, Pani Anna Filipiuk Dyrektor  Zespołu Szkół w Łomazach odebrała podziękowanie za wspieranie sportu szkolnego i  życzliwość w podejmowanych inicjatywach związanych  z wychowaniem poprzez kulturę fizyczną, co zaowocowało w/w. sukcesem.

Dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji końcowej i powtórzenie sukcesu gimnazjum z zeszłego roku to niewątpliwie największy sukces w historii naszej szkoły. Dlatego też serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Łomazach, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wyniku. Dziękujemy również Panu Jerzemu Czyżewskiemu Wójtowi Gminy w Łomazach za wspieranie wszystkich przedsięwzięć sportowych i prosimy o więcej.

GRATULACJE!

Klasyfikacja najlepszych szkół

Podsumowanie  współzawodnictwa –  szkoły podstawowe powyżej  100  uczniów

Kolejność miejsc

 

I miejsce - SP Łomazy

1108 pkt.

II miejsce - SP Konstantynów.

964 pkt.

III miejsce - SP 3 Międzyrzec Podlaski

799 pkt.

IV miejsce -SP Wisznice

621 pkt.

V  miejsce -SP Rokitno

550 pkt.

VI miejsce - SP Piszczac

504 pkt.

Podsumowanie współzawodnictwa – Gimnazjada

Kolejność miejsc

 

I miejsce - GM Łomazy

1046 pkt.

II miejsce - GM 1 Piszczac

851 pkt.

III miejsce - GM 3 Międzyrzec Podlaski

846 pkt.

IV miejsce - 1 Terespol

648 pkt.

V miejsce - GM 1 Wisznice

614 pkt.

VI miejsce - GM Konstantynów

585 pkt.

Poprawiony: niedziela, 22 listopada 2015 15:33  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 10 czerwca 2015 08:32

Ostatnie zawody w roku szkolnym 2014/2015 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Bialski Szkolny Związek Sportowy odbyły się w Konstantynowie w dniu 9 czerwca. Dziewczęta i chłopcy z klas IV i młodszych rywalizowali w trójboju lekkoatletycznym, na który składa się skok w dal, rzut piłką lekarską oraz bieg na 50m. Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta zdobywając II miejsce. Chłopcy zajęli miejsce VI. W obu kategoriach rywalizowało po 9 szkół z całego powiatu. Aneta Nowosielska z klasy IV A została najlepszą zawodniczką zawodów z 192 pkt. na koncie. Dzięki tak dobrej postawie uczniów nasza szkoła powiększyła swoją przewagę w ramach współzawodnictwa sportowego szkół powiatu bialskiego. Po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Łomazach wygrywa współzawodnictwo!!!

Opiekun

Artur Romaniuk

Poprawiony: poniedziałek, 24 sierpnia 2015 20:49  
 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 28 stycznia 2015 18:14

Po wygranych eliminacjach międzygminnych w koszykówce chłopców, które odbyły się w Wisznicach, gdzie wygraliśmy z gospodarzami oraz Sosnówką pojechaliśmy na Finał Powiatu do Cicibora Dużego, który odbył się 26.01.2015 r. Tam gospodarzem była szkoła z Woskrzenic Dużych, która ostatecznie wygrała całe zawody. Nasi wychowankowie zajęli trzecie miejsce wyprzedzając szkołę z Terespola a za Międzyrzecem Podlaskim i Woskrzenicami Dużymi.

Opiekun Artur Romaniuk

Poprawiony: poniedziałek, 24 sierpnia 2015 20:50  

PDFDrukuj

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 17 listopada 2014 17:57

XV Turniej „ Z Podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Eliminacje do Finału Powiatu bialskiego.

Dnia 13.11.2014r, na stadionie gminnym w Łomazach rozegrane zostały eliminacje do finału powiatu  XV Turnieju   „Z Podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Turniej organizowany jest przez PZPN przy współpracy z okręgowymi związkami piłki nożnej w trzech kategoriach wiekowych:   U-8, U-10,U-12.

Celem rozgrywek jest:

  • Wyłonienie zwycięzców drużyn dziewcząt i chłopców,
  • Wyłonienie najzdolniejszych piłkarek i piłkarzy,
  • Promowanie piłki nożnej wśród dzieci, wychowanie przez sport, kształtowanie zdrowego stylu życia i aktywizację lokalnych środowisk sportowych.

Kategoria U-10

Dziewczęta uzyskały awans do finału powiatu bez rozgrywania eliminacji.

Chłopcy rozegrali jedno spotkanie ze Szkołą Podstawową w Huszczy, przegrywając 2:7. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Krzysztof Dymowski z rzutu wolnego oraz Jakub Kur.   Na turniej nie dojechały zespoły ze Szkoły Podstawowej z Tucznej i Kodnia. Awans do finału powiatu uzyskała Szkoła Podstawowa w Huszczy.

Skład drużyny: Bańkowski Paweł, Dymowski Krzysztof, Gadomski Michał, Kur Jakub, Matysiewicz Karol, Szepeluk Paweł, Trochonowicz Grzegorz.

Kategoria U-12

Dziewczęta  rozegrały jedno spotkanie ze Szkołą Podstawową w Leśnej Podlaskiej wygrywając 2:1 i uzyskały awans do finału powiatu. Na turniej nie dojechały zespoły ze Szkoły Podstawowej w Janowie Podlaskim i Rokitna.

Skład drużyny: Demianiuk Natalia, Juchimiuk Karolina, Nowosielska Aneta, Powszuk Dominika, Popielewicz Weronika, Panasiuk Nikola, Stanilewicz Anastazja, Sobechowicz Nikola.

Chłopcy rozegrali dwa spotkania ze Szkołą Podstawową w Sławatyczach przegrywając 2:4 oraz wygrali ze Szkołą Podstawową w Huszczy 3:1. Sławatycze natomiast rozgromili Huszczę 8:0. Awans do finału powiatu uzyskała Szkoła Podstawowa w Sławatyczach.

Skład drużyny: Dymowski Michał, Hryniewicz Szymon, Juszczuk Karol, Kur Bartłomiej, Łaski Maciej, Martyniuk Kacper, Panasiuk Krystian, Szudejko Szymon, Tokarski Dawid, Tyszewski Kamil, Waśkiewicz Dawid, Wilbik Olgierd.

Szczególne podziękowania należą się  Animatorowi Orlika -  Tomaszowi Dolukowi za pomoc w organizacji zawodów. Dziękujemy!

Wszystkie dzieci otrzymały soki Tymbark oraz cukierki.

Organizator: Korszeń Ireneusz

Poprawiony: poniedziałek, 17 listopada 2014 23:00  
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 11