- reset +

PDFDrukuj

 

Wyniki konkursów prozdrowotnych: gimnazjum

Konkurs wiedzy o zdrowiu „Wiem, co jem”

  1. Agata Marczuk IIIb, Oliwia Powszuk I a - I miejsce
  2. Julia Wysokińska II a - II miejsce
  3. Gabriela Marciniuk III a - III miejsce

Konkurs plastyczny „Jestem modny, nie palę”

  1. Izabela Szutko III b- I miejsce
  2. Gabriela Marciniuk III a- II miejsce
  3. Klaudia Bajkowska III b, Zofia Kulawiec III a- III miejsce

Konkurs plastyczny „Za nim będzie za późno”

  1. Ewelina Przyłucka III b- I miejsce
  2. Paulina Rudzka III a- II miejsce
  3. Patrycja Derlukiewicz III b, Natalia Jaroszuk I b- III miejsce

Konkurs plastyczny „Bądźmy zdrowi”

  1. Justyna Abramek III c- I miejsce
  2. Paulina Rudzka III a- II miejsce
  3. Patrycja Derlukiewicz III b – III miejsce

Wyniki konkursów prozdrowotnych- szkoła podstawowa

Konkurs plastyczny „Jestem modny, nie palę”

Konkurs plastyczny „Jestem modny, nie palę”

  1. Julia Niedzielska, IVb- I miejsce
  2. Szymon Kożuchowski, VIa- II miejsce
  3. Cezary Sobechowicz, Vb- III miejsce

Konkurs plastyczny „Bądźmy zdrowi”

  1. Szymon Kożuchowski, VIA i Łukasz Sakiewicz, VIB- (ex aequo)-I miejsce

Konkurs rękodzielniczy „Piramida żywieniowa”

  1. Szymon Kobyliński, IVb- Imiejsce
  2. Arseniuk Mateusz, IVb- IImiejsce
  3. Natalia Hordejuk, IVa- IIImiejsce
  4. Patrycja Chwedczuk, VIb iŁukasz Sakiewicz, VIb- wyróżnienie

Turniej wiedzy o zdrowiu „Zdrowo żyjemy”

  1. Cezary Nazarewicz, VIb- I miejsce
  2. Karolina Juchimiuk, VIa- II miejsce
  3. Szymon Kożuchowski, VIa- III miejsce
  4. Michał Gadomski, IVb; Agata Cichowska, VIb iEmilia Belkiewicz, VIb- wyróżnienie

Koordynatorzy konkursów:

Dorota Jeruzalska
Elżbieta Derlukiewicz- Rusek
Grażyna Skrzyńska

 

Bieg po zdrowie:„Trzymaj formę, biegaj z nami”

Kategoria chłopców kl. I-III G

I miejsce Adrian Stanilewicz kl. III b, II miejsce Jakub Demianiuk kl. III a, III miejsce Łukasz Bajkowski kl. Ia.

Kategoria dziewcząt kl. I-III G

I miejsce Justyna Bajkowska IIa, II miejsce Ewelina Przyłucka IIIb, III miejsce Weronika Popielewicz IIc.

Kategoria chłopców kl. IV-VI SP

I miejsce Dawid Waśkiewicz VIa, II miejsce Dawid Tokarski VIb, III miejsce Dominik Derlukiewicz Vb.

W kategorii dziewcząt kl. IV-VI SP: I miejsce Aneta Nowosielska VIa, II miejsce Klaudia Mackiewicz VIa,III miejsce Dominika SzoplińskaIVb

W kategorii Open: I miejsce Elżbieta Derlukiewicz-Rusek, II miejsce Dorota Łaska, III miejsce Dorota Jeruzalska.

Koordynatorzy konkursów  sportowych::

Marta Bednaruk Bańkowska

Marek Prokopiuk

Zaproponowane konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów.   Rozdano medale, nagrody, dyplomy, zdrowe produkty tj.: soczki, batony musli ufundowane przez: Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Niwka” w Łomazach.