- reset +

PDFDrukujEmail

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Dnia 23 czerwca 2017r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/17. Impreza poprzedzona była mszą w kościele p/w Św. Apostołów Piotra i Pawła w Łomazach, z udziałem pocztów sztandarowych, społeczności szkolnej, rodziców i zaproszonych gości. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody, wyróżnienia, listy gratulacyjne i podziękowania.

 

 

Nagrody dla uczniów:

Wzorowy absolwent:

  1. Paweł Wiński             kl. III b – Gimnazjum
  2. Klaudia Hołonowicz   kl. III c – Gimnazjum
  3. Dominika Golba         kl. III c – Gimnazjum

Najlepszy sportowiec:

  1. Aneta Nowosielska    kl. VI a – Szkoła Podstawowa
  2. Daria Hordejuk           kl. III a – Gimnazjum
  3. Ewelina Przyłucka     kl. III b – Gimnazjum

Nagrody specjalne Wójta Gminy Łomazy za najwyższe średnie ocen:

  1. Michał Gadomski                  kl. IV b SP  - średnia 5,36
  2. Klaudia Hołonowicz               kl. III c Gim – średnia 5,39
  3. Ewelina Przyłucka                 kl. III b Gim – średnia 5,39

Nagrody specjalne dyrektora szkoły:

  1. Dawid Wołosowicz kl. III c Gim – za sumienne wykonywanie obowiązków ucznia
    oraz 3 letnią 100% frekwencję
  2. Szymon Kożuchowski  kl. VI a SP – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego
  3. Kalaudia Hołonowicz kl. III c Gim – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Biologii

Najwyższy wynik na egzaminie – Gimnazjum

Klaudia Hołonowicz    kl. III c

Złote Pióro Wójta – SP

  1. Szymon Kożuchowski           kl. VI a
  2. Michał Dymowski                  kl. VI b

Złote Pióro Wójta – Gim

  1. Jolanta Piętka            kl. II a
  2. Antoni Bielecki           kl. I a
  3. Julia Wysokińska       kl. II a

Gminny Konkurs Literacki

  1. Elżbieta Sadownik     kl. V b
  2. Michał Dymowski      kl. VI b
  3. Daria Głowacka         kl. VI b

Mistrz ortografii – sponsorowane przez p. Dymowskiego

  1. Iwona Stanilewicz                  Kategoria klas II
  2. Nikola Nazarewicz
  1. Emilia Panasiuk                     Kategoria klas III
  2. Tomasz Bańkowski
  1. Szymon Kożuchowski           Kategoria klas IV – VI
  2. Michał Dymowski
  3. Olgierd Wilbik

Listy gratulacyjne dla rodziców wyróżniających się absolwentów SP i Gim.

Imiona i nazwisko rodziców

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Wioletta i Piotr Łukaszukowie

Klaudia Łukaszuk

III a

Dorota i Sławomir Kowiescy

Michał Kowieski

III a

Anna i Krzysztof Marciniukowie

Gabriela Marciniuk

III a

Renata i Paweł Adamiakowie

Natalia Krasuska

III b

Jolanta i Mieczysław Przyłuccy

Ewelina Przyłucka

III b

Dorota i Krzysztof Bajkowscy

Klaudia Bajkowska

III b

Bogumiła i Sławomir Wińscy

Paweł Wiński

III b

Małgorzata i Mirosław Szutko

Izabela Szutko

III b

Małgorzata i Krzysztof Derlukiewiczowie

Natalia Derlukiewicz

III b

Jolanta i Grzegorz Stanilewiczowie

Adrian Stanilewicz

III b

Agnieszka i Krzysztof Abramkowie

Justyna Abramek

III c

Grażyna i Krzysztof  Golbowie

Dominika Golba

III c

Dorota i Roman Hołonowiczowie

Klaudia Hołonowicz

III c

Maria i Edwin Sucharzewscy

Katarzyna Sucharzewska

III c

Podziękowania za zaangażowanie w życie szkoły:

 

  • Anna Mrciniuk
  • Ewelina Wołosowicz
  • Żaneta Olichwierowicz
  • Magdalena Sobechowicz
  • Barbara i Marek Bujnikowie
  • Agnieszka Sobechowicz
  • Barbara i Przemysław Głowaccy
  • Anna i Wojciech Telaczyńscy
  • Monika i Paweł Sadowscy
  • Renata Bańkowska
  • Monika Jaroszuk
  • Monika Stankiewicz
  • Renata Popielewicz
  • Ewelina Wołosowicz
  • Katarzyna Talarowska
  • Barbara Tereszczuk
  • Małgorzata Chotkowska
  • Iwona Gicewicz
  • Dorota Stanilewicz
  • Małgorzata Derlukiewicz
  • Anna Hordejuk
  • Agnieszka Abramek
  • Justyna Jarocka
  • Justyna Tykałowicz
  • Urszula Panasiuk
  • Katarzyna Kaczan
  • Anna Indrzejewska
  • Agnieszka Kukawska-Wysocka
  • Małgorzata Hordejuk
  • Agnieszka Hordejuk
  • Iwona Juchimiuk
  • Izabela Kowalczyk
  • Małgorzata Juszczuk
  • Emilia Supruniuk
  • Anna Dymowska
  • Marek Rusek
  • Magdalena Stolarczyk
  • Edyta Łaska
  • Anna Derlukiewicz
  • Marta Józefaciuk
  • Agnieszka Wilbik
  • Edyta Uss
  • Marzena Grula
  • Aneta Chwedaczuk
  • Agnieszka Sobechowicz
  • Urszula Panasiuk
  • Agata Stanilewicz
  • Katarzyna Kur
  • Ewa Piętka
  • Teresa Wysokińska
  • Dorota Szmytko – Kolejko
  • Wiesław Bańkowski
  • Barbara Tereszczuk
  • Alina Telaczyńska
  • Celina Sobechowicz
  • Małgorzata Belkiewicz
  • Agnieszka Abramek
  • Aneta Demianiuk
  • Wioletta Szoplińska
  • Agnieszka Wołosowicz
  • Małgorzata Derlukiewicz
  • Dorota Bajkowska
  • Renata Krasuska – Adamiak
  • Alina Telaczyńska
  • Agnieszka Tyszewska,
  • Grzegorz Kowalewski,

 

W roku szkolnym 2016/2017 do tytułu „Przyjaciela Szkoły” wyróżniono następujące osoby:

 

  • Anna Marciniuk
  • Sławomir Dymowski

 

Poprawiony: środa, 13 września 2017 12:30