- reset +

PDFDrukujEmail

26 października 2017r. 42 uczniów klas pierwszych, w obecności Wójta Gminy Łomazy p. Jerzego Czyżewskiego, dyrekcji szkoły, zaproszonych gości, wzruszonych rodziców, złożyło uroczyste ślubowanie i zostało pasowanych  na uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach. Pierwszoklasiści dumnie zaprezentowali się przed publicznością recytując wiersze i śpiewając piosenki. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie. Aktu pasowania dokonała dyrektor szkoły p. Bogumiła Wińska. Na pamiątkę  tego  szczególnego  dnia wychowawczynie wręczyły uczniom dyplomy. Bohaterowie tej uroczystości otrzymali również upominki ufundowane przez Wójta Gminy Łomazy, Panią Dyrektor, Radę Rodziców oraz uczniów klas szóstych.

Witamy w gronie społeczności szkolnej i życzymy wielu sukcesów.

Uroczystość przygotowały:
Anna Ziętecka – wychowawczyni klasy I a
Małgorzata Rogoźnicka – wychowawczyni klasy I b

Poprawiony: niedziela, 05 listopada 2017 15:14