- reset +

PDFDrukujEmail

Wycieczka do Warszawy  klasy III a i III c

Korzystając ze słonecznej pogody wraz z wychowawczyniami panią Elżbietą Bielecką i panią Agnieszką Panasiuk udaliśmy się na wycieczkę do stolicy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Zamku Królewskiego, który urzekł nas pięknem komnat. Następnie wyruszyliśmy na spacer po Starym  Mieście. Obejrzeliśmy kolorowe kamienice, słuchaliśmy muzyki
F. Chopina przy „grających ławeczkach”. Przy Pomniku Syrenki zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie sejmu, gdzie  z galerii Sali Posiedzeń obserwowaliśmy obrady. Potem spędziliśmy dwie wspaniałe godziny w Centrum Nauki Kopernik. Żal było opuszczać to miejsce pełne atrakcji. Do domu wróciliśmy późnym wieczorem, zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi

Poprawiony: czwartek, 02 listopada 2017 20:28