- reset +

PDFDrukujEmail

Projekty edukacyjne 2017/2018

27 paździenika 2017 r. już po raz kolejny uczniowie trzecich klas gimnazjum zaprezentowali efekty swojej pracy przy realizacji projektów edukacyjnych. Tym razem prezentacje odbyły się w świetlicy w Ortelu Królewskim. Zaprezentowało się sześć grup projektowych. Uczniowie wykazali się zaangażowaniem oraz pomysłowością w podejściu do tematu. Mieliśmy możliwość przeniesienia się w świat sztuki, pogrania w stworzone przez uczniów gry komputerowe, poznania elementów historii naszego regionu,popracowania nad kondycją fizyczną czy też poznania tajników niektórych zawodów. Szczególnie gorące podziękowania należą się sołtysowi OrtelaKrólewskiego -  Pani Krystynie Owczaruk oraz rodzicom uczniów za miłe przyjęcie, poczęstunek oraz rodzinną atmosferę

Poprawiony: piątek, 03 listopada 2017 13:24