- reset +

PDFDrukujEmail

Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie 3-latków

Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

24 listopada każdy trzylatek przyszedł do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Zabawa rozpoczęła się od utrwalenia wiersza „Ja jestem niedźwiadek”. Następnie sala zamieniła się w salę treningową „Zumby”, gdzie trzylatki uczyły się układu tanecznego „Gummy Bear”. Były również zabawy z chustą animacyjną, praca plastyczna oraz degustacja przysmaku wszystkich misiów – miodu.

Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe zdjęcie z „fotobudki”.

W przyszłym roku na pewno będziemy pamiętać o „Urodzinach Misia”, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”.

Agnieszka Garbatiuk
Marlena Stefaniuk
Ewa Karpowicz

Poprawiony: środa, 29 listopada 2017 22:24