- reset +

PDFDrukujEmail

"Ach ta Pippi"

W dniu 28 listopada 2017r. uczniowie klas I pod opieką  wychowawczyń p. A. Zięteckiej, p. M. Rogoźnickiej i rodzica R. Krasuskiej – Adamiak wzięli udział w spektaklu teatralnym pt. ,, Ach ta Pippi” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Przedstawienie przygotowane dla małych widzów było barwne, pouczające i niezwykle efektowne. Zachwycało scenografią, wesołymi piosenkami, grą aktorów i zastosowaniem kolorowych projekcji multimedialnych. Mali widzowie kibicowali Pippi w niebezpiecznych przygodach. Cieszy to, że bohaterka uczy odważnego wyrażania myśli, humoru, niebanalności, odwagi i nie poddawania się w najtrudniejszych sytuacjach. Z niecierpliwością już czekamy na następny spektakl.

Poprawiony: środa, 29 listopada 2017 22:34