- reset +

PDFDrukujEmail

II Mikołajkowy Turniej Taekwon-Do

Akademia Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach była organizatorem II Mikołajkowego Turnieju Taekwon-Do, który odbył się 9 grudnia 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Łomazach. Patronat nad Turniejem objął Pan Wójt Gminy Łomazy Jerzy Czyżewski. Oficjalnego otwarcia dokonała Dyrektor Zespołu Szkół w Łomazach Pani Bogumiła Wińska. Mikołajkowy Turniej Taekwon-Do połączył pokolenia dzieci i rodziców w atmosferze sportowej rywalizacji. Każdy uczestnik Turnieju otrzymał pamiątkowy medal specjalnie zrobiony na ten wspaniały dzień. Rodzice członków Akademii oraz sami zawodnicy zadbali o słodki poczęstunek w postaci ciasta, które można było smakować przy kawie i herbacie. Turniej zgromadził ok. 200 mieszkańców gminy Łomazy a także innych gmin będących sympatykami Taekwon-Do.

Specjalne podziękowania dla firm, które wsparły Nas w tym przedsięwzięciu: Delikatesy Centrum Anna i Zbigniew Gołoś, Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław Serhej, ROBEX Robert Łaski, DACH-SERWIS , Pan Emil Zieniuk oraz zespół muzyczny NO PROBLEM pana Pawła Tokarskiego.

Nad wszystkim czuwali zawodnicy Akademii Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach, którzy pełnili funkcję organizacyjną oraz sędziowską.

Do zobaczenia za rok!!!

Poprawiony: wtorek, 12 grudnia 2017 07:29