Dzień Babci i Dziadka

26 stycznia dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Frekwencja jak co roku dopisała. Gościliśmy 160 osób. Przedszkolaki przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy.
Wnuki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i złożyły życzenia.

Do życzeń dołączyła się Pani Dyrektor Bogumiła Wińska, Wójt Gminy Łomazy Pan Jerzy Czyżewski oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Wiesław Bańkowski.

Uroczystość uświetnił występ scholi i chóru tutejszej parafii pod kierunkiem Pana Pawła Tokarskiego.

Po części artystycznej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci. To jednak nie był koniec wrażeń. W rytmie wielu znanych przebojów wnuczęta porwały swoich dziadków do tańca.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Szczególne podziękowania należy skierować do tych  rodziców , którzy pomogli nauczycielom przedszkola w przygotowaniu  tej wyjątkowej uroczystości. Dziękujemy!!!

Poprawiony: czwartek, 15 lutego 2018 08:27