- reset +

PDFDrukujEmail

Noc Gier w Bibliotece

Za nami czwarta w historii szkoły Noc w Bibliotece. Tematem przewodnim było szeroko rozumiane pojęcie gier.

Nocną przygodę (2/3 lutego), której tym razem uczestnikami stali się uczniowie drugich klas gimnazjum, rozpoczęła tradycyjnie zabawa „Tajemnice skrzyni”.

Sporej aktywności umysłowej wymagało rozszyfrowanie tajnej wiadomości zapisanej alfabetem Morse'a.

Jak zwykle najwięcej emocji dostarczyło drużynowe rozwiązywanie krzyżówki i zabawa w chowanego w ciemnych salach lekcyjnych.  Nie można było zapomnieć, że są one strzeżone przez szkolne duchy, które pałały chęcią zemsty za zakłócenie ich spokoju.

Po kolacji uczniowie bawili się prawie do białego rana w „Pif paf”, „Osobowości”, „Karaoke”,  i  „Ninja”.

Niektórym emocje nie pozwoliły zmrużyć oczu do białego rana.

Spotkanie zakończyło się o godzinie 8.00 wspólnym  śniadaniem.

Panie bibliotekarki dziękują wszystkim uczniom za wspólne radosne spędzenie czasu. Szczególne podziękowania kierujemy do p. dyrektor Doroty Biesiady, p. Elżbiety Derlukiewicz- Rusek, p. Zofii Kowieskiej, p. Iwony Śnitko, p. Romana Bańkowskiego.

Poprawiony: wtorek, 13 lutego 2018 10:20