- reset +

PDFDrukujEmail

WITAJ WIOSNO!

21 marca 2018 roku uczniowie z klasy I a i III b pod kierunkiem swoich wychowawczyń Anny Zięteckiej i Elżbiety Szczęsnej zaprezentowały inscenizację pt. ,,Witaj Wiosno!”. Celem  przedstawienia było ukazanie walorów pięknej, radosnej pory roku, która nam nastała - Wiosny oraz zachęcenie do obserwacji zmian w przyrodzie.

Mali aktorzy wcielając się w role Wiewiórki, Szpaka, Jaskółki, Motyla, Biedronki, Pszczoły, Niedźwiedzia, Wiosny, Słońca, Deszczu, Wiatru oraz poszukiwaczy Wiosny w niezwykle sugestywny sposób, za pomocą słowa, gestu   oraz piosenki ukazali piękno rozpoczynającej panowanie nowej pory roku. Do inscenizacji wykorzystano rekwizyty oraz piękne stroje przygotowane przez rodziców.

Brawa na zakończenie przedstawienia, świadczą, iż inscenizacja  wszystkim się podobała.

Po powitaniu Wiosny przez klasę I a i III b, na pożegnanie Zimy pani wicedyrektor Alina Lewczuk wręczyła dyplomy i nagrody laureatom szkolnego konkursu plastycznego „Zimowy krajobraz”. Jury w składzie pani Dorota Kulicka i pani Monika Trochonowicz wyróżniło następujące osoby:

I miejsce Weronika Jaroszuk kl. II

II miejsce   Wojciec Jaśkiewicz kl. Ib

III miejsce Zuzanna Telaczyńska kl. Ia

Wyróżnienie:

Jakub Leszek kl. IIIc;   Oliwia Adamiak kl. Ia;   Matyna Bujnik kl.Ia

Gratulujemy laureatom

Organizatorzy konkursu
Wiesława Kobrzyńska i Agnieszka Panasiuk

Poprawiony: czwartek, 22 marca 2018 15:22