- reset +

PDFDrukujEmail

IV edycja „Targów Edukacyjnych” w Zespole Szkól w Łomazach

Dnia 23 kwietnia w Zespole Szkół w Łomazach odbyła się IV edycja „Targów Edukacyjnych”. Gościliśmy przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych z południowego Podlasia, którzy przyjechali z ofertą edukacyjną skierowaną głównie do uczniów klas III i ich rodziców. Gorąco dziękujemy dyrektorom szkół, że zechcieli odpowiedzieć na nasze zaproszenie i zaprezentować swoje placówki. .Jesteśmy przekonani, że taka forma prezentacji może pomóc naszym gimnazjalistom w dokonaniu świadomego wyboru drogi edukacyjnej.

W bieżącej edycji uczestniczyły następujące szkoły ponadgimnazjalne:

 • Zespół Szkół  Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej;
 • Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Białej Podlaskiej;
 • Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej;
 • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu;
 • Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy
 • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce – Osadzie;
 • Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Zawadzkiego w Wisznicach
 • I Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
 • Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białej Podlaskiej Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Białej Podlaskiej IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej;
 • Szkoły dla młodzieży im. K. K. Baczyńskiego ZDZ w Białej Podlaskiej
 • Zespół Szkół w Janowie Podlaskim.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego przedsięwzięcia.

Poprawiony: wtorek, 24 kwietnia 2018 07:21