- reset +

PDFDrukujEmail

„Na ludowo zaśpiewajmy”

Dnia 16 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Łomazach rozbrzmiewały melodie piosenek ludowych. Tego dnia odbył się
I Gminny Konkurs Piosenki Ludowej klas I-III pod hasłem „Na ludowo zaśpiewajmy”. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Łomazy pan Jerzy Czyżewski i Dyrektor Zespołu Szkół w Łomazach pani Bogumiła Wińska.
W pierwszej edycji konkursu wzięło udział 22 wykonawców. Jury
w składzie pani Irena Makaruk  przedstawicielka Zespołu Ludowego „Zielawa” z Rossosza, pan Ryszard Bielecki Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łomazach i pan Grzegorz Kulicki nauczyciel muzyki naszej szkoły wyłoniło laureatów:

I miejsce  Dorota Gicewicz

II miejsce Zuzanna Telaczyńska,  Michał Kowalewski

III miejsce Aleksander Dymowski

Wyróżnienia: Maja Zając, Marlena Hołownia, Julia Głacka

Gratulujemy zwycięzcom!

Inicjatorkami przedsięwzięcia były panie: Elżbieta Bielecka i Agnieszka Panasiuk.

Poprawiony: środa, 25 kwietnia 2018 08:17