- reset +

PDFDrukujEmail

Konkursów i rywalizacji ciąg dalszy…

W ramach odchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w klasach IV szkoły podstawowej nauczyciele poloniści w miesiącu marcu przeprowadzili konkurs pod hasłem: „Co wiemy o swojej Ojczyźnie?”  Uczniowie rywalizowali pomiędzy sobą, popisując się między innymi  znajomością legend i wiedzą o symbolach narodowych. Zwycięzcy konkursu to:

I miejsce – Karolina Trochonowicz IV c

II miejsce – Igor Tokarski IV b i Julia Korszeń IV c

III miejsce – Karolina Kulig IV a.

Gratulujemy!

W klasach III gimnazjum w miesiącu kwietniu przeprowadzili szkolny „Konkurs znajomości lektur”. Czytanie lektur nie jest w ostatnich latach najmocniejsza strona uczniów – szczególnie tych najstarszych. Przystąpienie do rywalizacji miało zmotywować uczniów do przypomnienia treści – głównie tych z kanonu lektur obowiązkowych. Najlepsi okazali się:

I miejsce – Arseniuk Maciej III b

II miejsce  - Moczulski Jacek III b

III miejsce – Wysokińska Julia III a