Wycieczka Chełm – Zamość

Uczniowie z klasy III a i III c  pod opieką wychowawczyń pani Agnieszki  Panasiuk i  pani Elżbiety Bieleckiej oraz rodzica pani Agnieszki Tyszewskiej 14.05.2018r. udali się na wycieczkę autokarową do Chełma i Zamościa. W trakcie zwiedzania podziemi kredowych ogromnym przeżyciem było spotkanie Ducha Bielucha. W Zamościu  uczniowie przemaszerowali trasą turystyczną Bastionu VII. Ogromną frajdą były dyby, w które niejeden chciał być zakuty. Dzieci zwiedziły XVI wieczny Rynek Wielki,  podziwiały kamieniczki starego miasta. Po pysznym obiedzie odwiedziły Ogród Zoologiczny, gdzie miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki, poznać ich wygląd i tryb życia.  Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją historii i przyrody. W drodze powrotnej pomimo zmęczenia dopisywały humory i pozostały niezapomniane wrażenia.

Poprawiony: wtorek, 29 maja 2018 15:46