- reset +

PDFDrukujEmail

28 maja 2018r. klasa VB wybrała się do Białej Podlaskiej do kina Merkury na film pt. „Bella i Sebastian 3”. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały kolejną część znakomitego przygodowego cyklu, który w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów w każdym wieku. Tym razem dzielny Sebastian musiał obronić Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podawał się za ich prawowitego właściciela.

Kolejnym punktem wycieczki była zabawa w Laser Castle. Celem było zbudowanie prawidłowych relacji pomiędzy dziećmi oraz nauka współpracy i współdziałania, a to wszystko w atmosferze wesołej zabawy, zdrowej rywalizacji, wzajemnego wsparcia i zaangażowania. Obowiązkowym punktem każdej udanej wycieczki jest wizyta w Mc’Donalds, gdzie zjedliśmy, może nie do końca fit, ale smaczny obiad i deser. Film podobał się, zabawa w Zamku Laserowym była przednia, obiad pycha, więc jednogłośnie wyjazd zaliczamy do udanych.

Organizatorem wyjazdu była wychowawczyni pani Iwona Szepeta, opiekunem Pani Monika Trochonowicz.