Mikołaj w przedszkolu

Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura zasiała w serduszkach przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany z utęsknieniem Gość przybył do naszego przedszkola. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę. Trwało to jednak krótko bo, gdy tylko Mikołaj zaczął wręczać prezenty, na każdej buzi malował się szeroki uśmiech.
Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Wyjątkowa atmosfera zagościła dokoła. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku....

Poprawiony: czwartek, 31 maja 2018 11:39