- reset +

PDFDrukujEmail

Spotkanie z pszczelarzem

W piątek  16.03.2018r. gościem przedszkolaków był tata Andrzejka z grupy Biedronki. Pan Wojtek  posiada własną pasiekę. W bardzo interesujący sposób opowiadał dzieciom o swojej pasji.  Dzieci mogły przymierzyć kapelusz pszczelarski, który chroni  przed atakiem pszczół. Przedszkolaki obejrzały plaster miodu, szczotkę do odgarniania pszczół, dłuto do otwierania zaklejonych plastrów  poddymiarkę, którą wygania się pszczoły z ula  i inne akcesoria potrzebne do podbierania miodu.  Pan Wojtek przyniósł  wosk pszczeli oraz miód - palce lizać. Dzięki temu spotkaniu przedszkolaki dowiedziały  się jak  zdrowy jest miód i jak bardzo pożyteczne są pszczoły, dlatego dbajmy o nie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA MIŁE I SŁODKIE SPOTKANIE!!!

Zapraszamy rodziców do prezentacji swoich zawodów i pasji.

Poprawiony: czwartek, 31 maja 2018 10:59