Od lutego 2018r. nasza szkoła rozpoczęła realizację 2 letniego unijnego programu Kreatywna Szkoła. Ów projekt ma na celu  podwyższenie umiejętności i wiedzy uczniów z zakresu nauk ścisłych. Programem zostali objęci uczniowie od 1 klasy szkoły podstawowej do 3 klasy gimnazjum. Zajęci a dodatkowe, które obejmuje projekt, są podzielone na dydaktyczno-wyrównawcze, rozwijające, zawodowe oraz specjalistyczne (logopedyczne, integracja sensoryczna, szkołę dla rodziców i wychowawców). Obecnie zajęcia odbywają się w 39 grupach. W ramach realizacji projektu szkoła uzyskała pomoce dydaktyczne jako wsparcie ww. działań w postaci: zestawu 32 laptopów (wyposażenie 2 sal komputerowych), 2 dotykowe ekrany 55’, 4 projektory LED wraz z ekranami, wyposażenie pracowni fizycznej, przyrodniczych, matematycznych, integracji sensorycznej, logopedycznej w zestawy pomocy dydaktycznych, min. 2 aparaty fotograficzne, lunety, mikroskopy, gry dydaktyczne, interaktywne zestawy doświadczalne, plansze poglądowe i wiele innych. Łączna wartość sprzętu dydaktycznego opiewa na kwotę ponad 209000zł.

Poprawiony: piątek, 15 czerwca 2018 09:12