- reset +

PDFDrukujEmail

W roku szkolnym 2017/2018 Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Niwka wspólnie z Radą Rodziców przy Zespole Szkół w Łomazach dokonał zakupu dwóch kompletów strojów sportowych w rozmiarze "Junior". Komplet żeński zakupiono na początku września 2017 roku, zakup kompletu męskiego zrealizowano w czerwcu 2018 roku. Stroje mają przeznaczenie sportowe ogólne, są wykonane z materiału przeznaczonego do intensywnej eksploatacji. Wyprodukowano je w popularnych kolorach, posiadają numery lokowane na koszulkach i spodenkach, charakteryzują się widocznym logo Zespołu Szkół w Łomazach. Będą służyły naszym najstarszym reprezentacjom przez wiele lat.

Dziękujemy Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Łomazach za udział w finansowaniu w/w. zakupu.

Prezes Zarządu ULKS NIWKA
Marek Prokopiuk

Poprawiony: poniedziałek, 02 lipca 2018 11:16