- reset +

PDFDrukujEmail

W dniu 19.06.2018 w Przedszkolu Samorządowym w Łomazach odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego 2017/2018. W uroczystości uczestniczyli rodzice, dzieci wychowawcy i zaproszeni goście. Dzieci 6-letnie pod kierunkiem wychowawców Pani A. Dołęgowskiej i D. Derlukiewicz zaprezentowały przygotowany na tą okazję program artystyczny. Na pamiątkę przygody przedszkolnej absolwenci przedszkola otrzymali dyplomy i ufundowane przez Radę Rodziców książki.

Były także życzenia i podziękowania ze strony Pani Dyrektor, która w imieniu własnym i Rady Pedagogicznej życzyła wszystkim rodzicom wiele radości i pociechy z dzieci „Kochajcie swoje dzieci miłością bezwarunkową i bądźcie zawsze z nich dumni”. Wyraziła również nadzieję, że przedszkole spełniło pokładane w nim oczekiwania pod względem opieki, wychowania i nauki. Pani Dyrektor wręczyła podziękowania najbardziej aktywnym rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkola w roku szkolnym 2017/2018. Następnie Pani Dyrektor złożyła serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę odchodzącej na zasłużoną emeryturę Pani Teresie Łukaszuk.