- reset +

PDFDrukujEmail

Co słychać w lesie jesienią?

16. 11. 2018r. w auli przystrojonej w jesienne akcenty pojawili się młodzi artyści  z klasy II b, którzy przedstawili inscenizację pt. „Co słychać w lesie jesienią?” pod kierunkiem wychowawczyni Małgorzaty Rogoźnickiej. Były tam: pszczoła, wiewiórka, sarenka, zając, lis, dzik, jeż, myszka, sowa, borsuk, dzikie gęsi, gil, jemiołuszka  i dzieci. Postacie ukazały w jaki sposób przygotowują się do zimy.  Akcja przedstawienia przeplatana była piosenkami o tematyce jesiennej. Uczniowie wystąpili w ciekawych strojach przygotowanych przez rodziców.

Występ został nagrodzony przez rodziców, nauczycieli, dzieci z przedszkola

i  uczniów klas I-III gromkimi brawami. Na zakończenie pani Dyrektor podziękowała uczniom za występ, a rodzicom za przybycie i przygotowanie pięknych strojów.

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2018 08:52