„Na marchewki urodziny, wszystkie zeszły się jarzyny..." - tak podśpiewywały sobie przedszkolaki świętując urodziny marchewki.
Dzięki takim działaniom prowadzonym już od najmłodszych lat, mającym charakter zabaw, konkursów, zagadek rozbudzamy u dzieci zainteresowanie własnym zdrowiem, potrzebę prawidłowego odżywiania się i rozróżniania produktów warunkujących zdrowie.
Serdeczne podziękowania tym rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu
uroczystości.

Poprawiony: poniedziałek, 14 stycznia 2019 10:23