Noc z duchami w bibliotece

Nic nie wystraszy naszych piątoklasistów. Niestraszne im ani duchy, ani czarownice, ani pająki, ani Biała Dama. Podczas siódmej już Nocy w Bibliotece  (8- 9 grudnia) uczniowie wygrali z czarnymi mocami. Konkurencje, w jakich się zmagali to między innymi zespołowe układanie hymnu i godła, zabawy z czarodziejską miotłą, rebusy, owijanie kapitanów drużyn na kształt mumii, rozwiązywanie plakatowej krzyżówki (zadanie szczególnie ryzykowne ze względu na możliwość spotkania z duchami w ciemnych czeluściach sal lekcyjnych), poszukiwanie skarbu, na którego trop można było wpaść tylko po rozwiązywaniu zagadki napisanej alfabetem Morse'a.

Emocji, które nie pozwoliły zasnąć przez całą noc, jak zwykle nie brakowało.

Możemy ogłosić, że wszyscy uczniowie piątych klas, którzy wzięli udział w imprezie, są prawdziwymi Pogromcami Duchów, co potwierdzamy przyznanymi im Certyfikatami.

Panie bibliotekarki dziękują Dyrekcji szkoły za umożliwienie zorganizowania przedsięwzięcia, pani Agnieszce Garbatiuk za przygotowanie dekoracji i pomoc w organizacji Nocy, jak również państwu: Elżbiecie Derlukiewicz-Rusek, Pawłowi Tokarskiemu, Annie Marciniuk, Iwonie Śnitko i Zofii Kowieskiej za opiekę i wcielenie się w role duchów oraz pani Barbarze Tereszczuk za wsparcie materialne.

Uczestnikom Nocy z Duchami dziękujemy za miłą i bezpieczną zabawę.

Poprawiony: wtorek, 11 grudnia 2018 19:01