- reset +

PDFDrukujEmail

Tym razem –dziewczyna z pasją i to sportową

Pomysł radnego Pana Kamila Frączka na realizację projektu „Ludzie z pasją  - przykładem dla innych”  i to z udziałem uczniów naszej szkoły to był strzał w dziesiątkę. W poniedziałek 25 marca uczniowie mogli poznać Panią Weronikę Zielińską – sportsmenkę pochodzącą z Białej Podlaskiej . Jej pasją jest sport – obecnie podnoszenie ciężarów, wcześniej piłka ręczna.  Choć jest to osoba bardzo młoda,  ma już w podnoszeniu ciężarów w swojej kategorii wagowej kilka ważnych sukcesów, między innymi srebrny medal w mistrzostwach Polski oraz siódme miejsce w mistrzostwach świata. Możliwość poznania takiej osoby daje naszym uczniom wiele korzyści, ponieważ poznawszy drogę do kariery Pani Weroniki można się przekonać, że realizacja swoich pasji może być jednocześnie realizacją marzeń. Natomiast o tym, że uprawianie sportu i prowadzenie zdrowego stylu życia i odżywiania daje tylko same korzyści, nawet jeśli nie doprowadzi nas to do żadnego podium.

Poprawiony: wtorek, 26 marca 2019 07:10