DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
w ŁOMAZACH

Tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej przyświecała myśl „Bo nauczyciel jest kapitanem, co na okręcie dookoła świata płynie wraz z nami przez szkolne lata”. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Wójt Gminy Łomazy- p. Jerzy Czyżewski, przewodniczący Rady Gminy Łomazy- p. Andrzej Wiński, wiceprzewodniczący Rady Gminy Łomazy – p. Ireneusz Korszeń, dyrektor Szkoły Podstawowej w Huszczy- p. Dorota Pawłowska, przewodnicząca Rady Rodziców  p. Anna Marciniuk, wiceprzewodnicząca Rady Rodziców – pani Monika Jaroszuk, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – p. Urszula Najdyhor, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury- p. Ryszard Bielecki, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej – p. Agata Chwalewska, komendant gminnego OSP Łomazy- p. Roman Stanilewicz, prezes Gminnej Spółdzielni  Łomazy – p. Tadeusz Bańkowski, radny Gminy Łomazy- p. Kamil Frączek, a także emerytowani pracownicy szkoły przybyli na uroczystość, nauczycieli, uczniów i rodziców.

Po licznych przemówieniach dyrekcji, włodarzy i zaproszonych gości odbyła się część artystyczna zorganizowana przez rodzica p. Eweliną Wołosowicz przy współpracy z wychowawcą p. Danutą Michalczuk oraz uczniami z klasy Va.

Kontynuując wieloletnią tradycję z okazji DEN przyznane zostały nauczycielom i pracownikom szkoły nagrody wójta i dyrektora. Dziękując za trud i pracę nagrodę wójta otrzymały: p. dyr. Bogumiła Wińska, p. wicedyr. Dorota Biesiada, p. Ewa Karpowicz, p. dyr. Dorota Pawłowska, p. Mirosława Hołownia. Nagrodę dyrektora otrzymali nauczyciele: Elżbieta Bielecka- Kowalczyk, Teresa Paszkowska, Anna Ziętecka, Anna Filipiuk, Wiesława Kobrzyńska, Ireneusz Korszeń, Marek Prokopiuk, Grzegorz Kulicki, Grażyna Skrzyńska, Wojciech Telaczyński, Agnieszka Garbatiuk, Iwona Kożuchowska, Ewa Prokopiuk, Dorota Łaska, Elżbieta Derlukiewicz- Rusek, Barbara Ignatowska, Danuta Michalczuk. Nagrody dyrektor otrzymali również pracownicy niepedagogiczni: Dariusz Uściński, Iwona Śnitko, Marta Szudejko, Marta Bańkowska, Małgorzata Dżyg, Elżbieta Gierczuk, Beata Juszczak, Zofia Kowieska, Ewa Stanilewicz, Małgorzata Telaczyńska, Małgorzata Zadrożna.

Uroczyste ślubowanie przed zebranym gremium złożył p. Paweł Tokarski nauczyciel katecheta, który uzyskał akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Serdeczne podziękowania Pani Kuflowskiej, za ofiarowane ciasto na spotkanie z okazji DEN.

Poprawiony: czwartek, 24 października 2019 20:24