- reset +

PDFDrukujEmail

Wizyta Świętego Mikołaja w klasach I - III

Dziadzio Mikołaj lasem wędruje w okna zagląda i nasłuchuje

Gwiazdką w okna świeci – gdzie są grzeczne dzieci ?

O każdym grzecznym dziecku pamięta stary dziadunio, Mikołaj Święty.

Co za radość będzie, gdy do nas przybędzie…

Mimo ciepłej aury i braku białego puchu tradycyjnie 6 grudnia 2019r. w naszej szkole pojawił się długo oczekiwany Święty Mikołaj. Na powitanie niecodziennego gościa i jego Pomocnicy uczniowie z klas I – III prezentowali wierszyki i śpiewali piosenki, a także obiecywali, że będą grzeczni i postarają się nie sprawiać kłopotów swoim rodzicom oraz nauczycielom. Po takich deklaracjach Mikołaj przystąpił do swojego zadania – obdarzył dzieci miłymi upominkami, przyjmowanymi z wypiekami na twarzach i nieskrywaną radością. Wszyscy byli bardzo zadowoleni ze spotkania z brodatym Gościem, bo Mikołaj oprócz prezentów przywiózł ze sobą dużo dobrego humoru. Zachęcał dzieci, aby nadal były grzeczne i obiecał wrócić za rok. Tak więc do zobaczenia!

Dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli spełnić w tym dniu marzenia naszych uczniów.


Poprawiony: wtorek, 17 grudnia 2019 09:02