- reset +

PDFDrukujEmail

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE

Bombki, stroiki, ciasta, smakołyki, choineczki i wszystko, co potrzeba na święta Bożego Narodzenia można było kupić na Kiermaszu świątecznym w Zespole Placówek Oświatowych w Łomazach.

Na trzy tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz pierwszy kiermasz ozdób i wypieków świątecznych. Była to wspaniała okazja do zatrzymania się w przedświątecznej krzątaninie i spędzenia kilku miłych chwil w towarzystwie znajomych i przyjaciół, w pięknym otoczeniu. Społeczność szkolna z przyjemnością gościła tego dnia mieszkańców okolicy.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, kawy, papieru, pierniczków, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki, kartki świąteczne oraz różne ciasteczka i ciasta. Efekt pracy był wspaniały! Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe. Wszystkie zostały zaprezentowane w holu. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno wśród rodziców jak i dzieci.

Dzięki hojności i zaangażowaniu rodziców każdej klasie lub grupie udało się zebrać pokaźną kwotę. Najwięcej utargowała grupa 3-latków aż 640 zł! Całkowity uzyskany dochód z kiermaszu świątecznego wyniósł 5108,34 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji.

Życzymy również Wszystkim zdrowych i radosnych Świąt w miłej i rodzinnej atmosferze! Wspaniałego Sylwestra oraz szczęśliwego Nowego 2020 Roku!

Poprawiony: wtorek, 17 grudnia 2019 09:15