- reset +

PDFDrukujEmail

BAL CHOINKOWY

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. To czas radości. Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w czwartek - 9 stycznia.

Spotkanie  rozpoczęła pani dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach Bogumiła Wińska, witając przybyłych gości : wójta Gminy Łomazy- pana Jerzego Czyżewskiego, przewodniczącego Rady Gminy Łomazy – pana Andrzeja Wińskiego, sołtysa wsi Łomazy I- pana  Mariana Serheja, zastępcę  przewodniczącego rady Gminy Łomazy – pana Ireneusza Korszenia, radnego  Gminy Łomazy – pana Rafała Cybulskiego, zastępcę przewodniczącej Rady Rodziców- panią Monikę Jaroszuk, dzieci, uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Huszczy, rodziców oraz społeczność szkolną.

Niewątpliwą atrakcją były występy dzieci przedszkolnych „ Przyszła do nas zima biała” przygotowanych pod kierunkiem pań z przedszkola oraz grupy teatralnej z klasy IIa prowadzonej przez panią Elżbietę Bielecką.

Wielkie brawa otrzymały klasy Va i VIc, które osiągnęły najwyższą średnią ocen w szkole – 4, 08. Puchar Dyrektora Szkoły wręczyli Wójt Gminy Łomazy i Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach. W dalszej części imprezy podsumowano konkurs czytelniczy „ Musisz przeczytać tę książkę”, wręczając zwycięzcom dyplomy i nagrody książkowe.

Na drugą część zabawy choinkowej wszyscy czekali  z wielką niecierpliwością, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali piękne kostiumy karnawałowe. Wśród radośnie tańczących dzieci można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, księżniczki i wiele innych ciekawych postaci. Dzieci w swoich przebraniach bawiły się doskonale, o czym świadczyły radosne i uśmiechnięte buzie.

Wielką atrakcją okazały się konkursy i  zabawy. Wszystkie dzieci z przedszkola  zostały obdarowane przez Mikołaja maskotkami. W przerwach zabawy dzieci mogły posilić się przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem.

Nie byłoby tak wspaniałej imprezy gdyby nie nasi sponsorzy i rodzice.

Serdeczne podziękowania kierujemy do pana wójta - Jerzego Czyżewskiego, firmy Green Infrastruktura - pani Moniki Jaroszuk, Łomaskiego Stowarzyszenia Rozwoju, GS Łomazy, Delikatesów Centrum, sołectw Łomazy I i II.

Szczególne podziękowania składamy pomysłodawczyni i organizatorce zabawy choinkowej, pani Ewelinie Wołosowicz  oraz rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tak wspaniałej imprezy.

Uroku zabawie dodał odpowiedni wystrój  sali przygotowany pod kierunkiem Samorządu Uczniowskiego oraz oprawa muzyczna i prowadzenie zabawy przez pana Pawła Tokarskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w  przygotowanie tak wspaniałej imprezy i czuwali nad dobrą zabawą wszystkich dzieci.

Przyćmienie Przyćmienie

Poprawiony: poniedziałek, 13 stycznia 2020 13:29