- reset +

PDFDrukujEmail

Dnia 13.06.2013r. odbyły się Zawody Strażackie MDP w Kobylanach. I miejsce w kategorii dziewcząt zajęły Łomazy-2 dziewczęta młodsze w składzie: Karolina Chról, Katarzyna Sucharzewska, Weronika Kobylińska, Klaudia Hołonowicz, Dominika Kułakowska, Marta Kurianowicz, Anita Bosak, Daria Hordejuk, Gabriela Marciniuk i Marta Świętochowska. II miejsce zajęły Łomazy-1 dziewczęta starsze w składzie: Aleksandra Kowieska, Karolina Cydejko, Ewa Wysocka Monika Kurianowicz, Dominika Nazarewicz, Ewa Golba, Karolina Gadomska, Dominika Golba, Klaudia Termena i Klaudyna Bielecka. W kategorii chłopców I miejsce zajęła drużyna z Krzewicy, a II drużyna Łomazy 1 chłopcy starsi w składzie: Piotr Niczyporuk, Michał Sobechowicz, Kamil Melaniuk, Maciej Sobechowicz, Grzegorz Woźniak, Jakub Ilczuk, Maciej Niczyporuk, Robert Polubiec, Błażej Sacharczuk i Piotr Polubiec. III miejsce zdobyła drużyna Łomazy 2 chłopcy młodsi w składzie: Eryk Hordejuk, Piotr Martyniuk, Kamil Kowieski, Bartosz Kowieski, Paweł Panasiuk, Grzegorz Polubiec, Adrian Ignaciuk, Piotr Kurianowicz, Bartosz Kur i Michał Filipiuk.