- reset +

PDFDrukujEmail

Dnia 19 czerwca zostały ogłoszone wyniki XVII edycji Programu „Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe” organizowane przez Fundację Recal, w którym nasze gimnazjum brało udział. Przez cały rok uczniowie jak i nauczyciele czynnie uczestniczyli w licznych przedsięwzięciach mających na celu propagowanie postaw proekologicznych. Działania zostały docenione, gdyż nasze gimnazjum znalazło się wśród sześciu wyróżnionych placówek na terenie Polski i nagrodzone wyjazdem w formie Zielonej Szkoły do Niemiec oraz Holandii. W trakcie wyjazdu będzie okazja zobaczyć hutę aluminium oraz walcownię firmy Hydro Aluminium w Neuss (Niemcy). Ponadto przewidziana jest wizyta w zakładzie produkującym aluminiowe puszki do napojów firmy Ball Packaging Europe w Oss (Holandia) i liczne dodatkowe atrakcje.

Koordynator programu

Elżbieta Derlukiewicz-Rusek

Poprawiony: niedziela, 23 czerwca 2013 19:40