- reset +

PDFDrukuj

Konkursy szkolne zaplanowane przez nauczycieli Zespołu Szkół w Łomazach

na rok szkolny 2014/2015

lp

Miesiąc

Nazwa konkursu

Osoby odpowiedzialne

1

Wrzesień

Konkurs na Najładniejszą Zakładkę

do Książki.

Elżbieta Kapłan      Dorota Łaska

„Woda to skarb”- konkurs plastyczny związany z  akcją „Sprzątanie świata

Dorota Jeruzalska Grażyna Skrzyńska

2

Październik

Konkurs Językowy w Klasach  III Gimnazjum.

Elżbieta Bielecka            Anna Łojewska

Konkurs Recytatorski – Jesienne Recytowanie.

Teresa Paszkowska

Konkurs Plastyczny pt. „Bohaterowie lektur szkolnych w oczach dzieci”

Elżbieta Kapłan              Dorota Łaska

Konkurs Mitologiczny SP.

Beata Piotrowska

Konkurs Plastyczny pt. „Złota polska jesień”.

Elżbieta Szczęsna Wiesława Kobrzyńska

Konkurs Wiedzy Przyrodniczej pt. „Jesienna   zgaduj- zgadula”.

Agnieszka Panasiuk Anna Zydlewska

Konkurs Matematyczny pt. „Smacznie

i zdrowo jem”

Dorota  Nazarewicz

Międzyklasowy Konkurs pt.  „Zdrowo jemy”   - wystawki

Elżbieta  Derlukiewicz-Rusek Grażyna Skrzyńska, Dorota  Jeruzalska, Izabela Marczewska

3

Listopad

Konkurs Ortograficzny- Mistrz Ortografii.

 

Elżbieta Bielecka            Anna Łojewska                 Dorota Biesiada

Konkurs Gramatyczno-Leksykalny.

Ewa Prokopiuk

Konkurs Recytatorski pt. „Wiersze o jesieni”.

 

Elżbieta Szczęsna Wiesława Kobrzyńska

Szkolny Konkurs Plastyczny w Klasach I-III „Zamiast dymka najsmaczniejsza jest witaminka

Dorota Derlukiewicz

 

Turniej Wiedzy o Bajkach w Klasach I-III.

 

Anna  Telaczyńska Marlena Stefaniuk Agnieszka Tereszczuk

Konkurs Plastyczny na Plakat Antynikotynowy „Papieros – mój wróg”.

Elżbieta  Derlukiewicz-Rusek

Konkurs pt.  „Mistrz klawiatury”.

Dorota Łaska

4

Grudzień

Konkurs na Plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę z Okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Grzegorz Kulicki

Konkurs Bożonarodzeniowy.

 

Nauczyciele katecheci

Szkolny konkurs „Najpiękniejszy zeszyt”.

Elżbieta Bielecka

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Klas I-III.

Monika Trochonowicz

Konkurs Muzyczny dla Klas 0-III pt.  „Śpiewamy Kolędy” .

 

Elżbieta Szczęsna Wiesława Kobrzyńska

Konkurs Plastyczno- Techniczny  dla Klas I-II pt.„Świąteczna ozdoba”.

Elżbieta Szczęsna Wiesława Kobrzyńska

5

Styczeń

Konkurs na Najładniejszy Album o Unitach Podlaskich.

Elżbieta  Bielecka     Anna Łojewska

Konkurs Wiedzy o Unitach Podlaskich

Bogumiła Wińska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne zabawy zimowe”.

Aleksandra Dołęgowska

Gminny Konkurs Plastyczny „Przebudzenie wiosny”.

Dorota Kulicka

Konkurs Plastyczny dla Klas I-II pt. „Zimowy krajobraz”.

 

Elżbieta Szczęsna Wiesława Kobrzyńska

Konkurs Plastyczny pt. „Śniegowy bałwanek”.

Barbara Ignatowska

6

Luty

Konkurs na Najładniejszą Walentynkę.

Beata  Piotrowska

Konkurs Biblijny dla Klas Drugich Gimnazjum.

Nauczyciele katecheci

V Konkurs Biblijny (szkoła podstawowa i gimnazjum).

Nauczyciele katecheci

Konkurs Recytatorski  pt. „Zoo” Jan Brzechwa.

Agnieszka Panasiuk Krystyna Szydłowska

7

Marzec

Konkurs Znajomości Historii Łomaz.

Bogumiła Wińska

Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły Podstawowej.

Beata  Piotrowska

Konkurs Znajomości Baśni i Legend.

 

Beata Piotrowska Elżbieta Kapłan

Konkurs Wiedzy o Rosji

Ewa Korszeń                   Teresa Wysocka

Poliglota Roku.

Ewa Korszeń                   Teresa Wysocka

Konkurs Wiedzy o Kulturze Krajów

Obszaru Anglojęzycznego.

Ewa Prokopiuk

Logopedyczny Konkurs Recytatorski w Klasach I-III pt.. „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie”.

 

Anna  Telaczyńska Marlena Stefaniuk Agnieszka Tereszczuk

Mistrz Ortografii w Klasach II

Anna  Ziętecka

Mistrz Ortografii w Klasach III.

Elżbieta  Bielecka

Szkolny Konkurs Piosenki Ekologicznej.

Małgorzata  Rogoźnicka

Konkurs Matematyczny dla Klas III pt. „Mistrz Rachunków”.

Elżbieta Szczęsna Wiesława Kobrzyńska

BRD – etap gminny.

Anna Lesiuk

Konkurs Międzyklasowy na Zbiórkę Surowców Wtórnych pt.  „Da rady, zbieramy odpady”.

E. Derlukiewicz-Rusek,  Grażyna  Skrzyńska Dorota Jeruzalska

Konkurs Wiedzy Prewencyjnej pt. „Jestem bezpieczny.

Dorota Łaska

Konkurs Geograficzny pt. „Poznaj swój kraj” .

Izabela Marczewska

8

Kwiecień

Konkurs Ortograficzny- Mistrz Ortografii

Teresa Paszkowska

Konkurs na Plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę z Okazji Świąt Wielkanocnych.

Grzegorz Kulicki

Mistrz Rachunków klas III.

 

Maria Syrytczyk             Elżbieta Bielecka

Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej w Klasach III.

Małgorzata  Rogoźnicka

Szkolne Eliminacje XXXIV Małego Konkursu Recytatorskiego.

 

Elżbieta  Bielecka

Gminny  Konkurs Muzyczny „Mali śpiewacy”.

 

Dorota Kulicka Małgorzata Rogoźnicka

Konkurs Przyrodniczo –Ekologiczny dla Klas I-II pt. „Mały przyrodnik”.

Elżbieta Szczęsna Wiesława Kobrzyńska

Konkurs Ortograficzny dla Klas Trzecich pt. „Mistrz ortografii”.

Elżbieta Szczęsna Wiesława Kobrzyńska

Konkurs Plastyczny dla Klas 0-III pt. „Wielkanocna pisanka”.

 

Elżbieta Szczęsna Wiesława Kobrzyńska

Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie pt. „Bezpieczny przedszkolak”.

 

Ewa Karpowicz Agnieszka Tereszczuk

Konkurs Matematyczny pt.  „Mistrz rachunków klas IV, V, VI”.

Danuta  Michalczuk, Agnieszka Tremeska

Konkurs Fotograficzny pt.  „Zjawiska fizyczne wokół nas”.

Marzena Chotkowska

Konkurs plastyczny pt.  „Myślę, segreguję, odzyskuję”

Dorota  Jeruzalska, Elżbieta  Derlukiewicz-Rusek

Konkurs Konstrukcyjny/Rękodzielniczy pt. „Śmieciosztuka - torba ekologiczna”.

 

Dorota Jeruzalska Izabela Marczewska Elżbieta  Derlukiewicz-Rusek

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

 

Dorota  Jeruzalska                   Grażyna Skrzyńska

9

Maj

Konkurs Plastyczny pt. „Moja książka”.

 

 

Elżbieta Kapłan                   Dorota Łaska                     Elżbieta Bielecka

Gminny Konkurs Pięknego Czytania we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną.

Elżbieta Bielecka

 

Konkurs Polonistyczny dla Klas I-II pt. „W świecie książek”.

Elżbieta Szczęsna Wiesława Kobrzyńska

Konkurs Piosenki Ludowej.

Ewa Karpowicz Małgorzata Kaczan

Konkurs Matematyczny „Mistrz rachunków klas I, II, III”.

 

Dorota  Nazarewicz Elżbieta  Nazarewicz Marzena Chotkowska

Konkursy Plastyczne: „AIDS- chcę żyć” (gimnazjum), „Żyj zdrowo- Trzymaj Formę” (gimnazjum, sp).

 

 

Dorota  Jeruzalska Grażyna  Skrzyńska

Elżbieta  Derlukiewicz-Rusek

Konkurs Wiedzy o Zdrowiu.

 

Dorota Jeruzalska Elżbieta Derlukiewicz-Rusek

10

Czerwiec

Konkurs Ortograficzny – O Złote Pióro Wójta.

Teresa Paszkowska