- reset +

PDFDrukuj

6 maja 2014 r. odbył się Finał Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt do którego awansowaliśmy po wygranej z Wisznicach 30.04.2014 r. Na tym etapie nasze dziewczyny zajęły II miejsce ustępując czteroma punktami zwycięzcy z Międzyrzeca Podlaskiego. Pomimo tego awansowaliśmy do   Finału Rejonu. Tutaj dziewczęta spisały się wyśmienicie. Pokonały nie tylko Międzyrzec Podlaski ale również pozostałe cztery drużyny. Reasumując dziewczęta z Łomaz zajęły wysoką III pozycję w Finale Rejonu ustępując Szkole Podstawowej Nr. 1 w Łukowie (I miejsce) oraz Białej Podlaskiej SP Nr.6 (II miejsce). Jest to kolejny historyczny wyczyn uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łomazach. W składzie drużyny znalazły się: Justyna Bajkowska, Daria Hordejuk, Gabriela Marciniuk, Ewelina Przyłucka, Katarzyna Sucharzewska oraz Oliwia Oleszczuk.

GRATULACJE!!!