- reset +

PDFDrukuj

Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z klasy I i III Szkoły Filialnej w Studziance razem z wychowawczyniami wyjeżdżali 02.06.2014 na wycieczkę do Białej Podlaskiej. Odwiedzili Multimedialną Bibliotekę „Barwną” dla Dzieci i Młodzieży, gdzie wzbogacili swoją wiedzę w zakresie literatury, czasopism i możliwości korzystania z gier, audiobooków  czy też filmów. Natomiast w Interaktywnym Centrum Naukowym „Multicentrum” zostali podzieleni na 3 grupy, w których poprzez gry i zabawy rozwijali swoją sprawność posługiwania się językiem angielskim a także zestawem komputerowym, tworząc różne ciekawe animacje. Z kolei podczas zajęć tzw. „logikit” wszyscy musieli wykazać dużą cierpliwość, logiczne myślenie i umiejętności konstrukcyjne. Złożyli również wizytę w redakcji „Słowa Podlasia”. Tutaj poznali pracę dziennikarza i dowiedzieli się, w jaki sposób powstaje gazeta. Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia wszyscy z uśmiechem na twarzy wrócili do szkoły.

Wiesława Kobrzyńska

Poprawiony: środa, 27 sierpnia 2014 21:32