- reset +
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/Golba oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

PDFDrukujEmail

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/Golba oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

WOJEWÓDZKI KONCERT LAUREATÓW XXXIII MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO W LUBLINIE

4 czerwca 2014 r. w Lublinie odbył się Wojewódzki Finał XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego. Uczeń naszej szkoły - Maciej Golba z kl. III A zdobył  I miejsce w Turnieju Powiatowym i został zaproszony wraz z instruktorem, panią Beatą Piotrowską na Wojewódzki Finał XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego. Maciej zaprezentował wiersz pt. „Szklanka przechwalanka” H. Niewiadomskiej. Jury wysłuchało 47 recytatorów z kl.I-III i przyznało 8 nagród. Maciej zdobył tytuł Laureata Wojewódzkiego XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego oraz nagrodę.

{gallery}rok2013/Golba{/gallery}