- reset +
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/chor2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

PDFDrukuj

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/chor2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia  1 czerwca 2014r. chór KANON Zespołu Szkół w Łomazach pod kierunkiem Grzegorza Kulickiego wyśpiewał kolejny ZŁOTY DYPLOM w VIII Wojewódzkim konkursie chórów szkolnych „Śpiewająca Polska”. Konkurs odbył się w dniach:
30 maja – 1 czerwca w Centrum Kultury w Lublinie. Profesjonalne jury złożone
z mistrzów sztuki chóralnej pod kierunkiem prof. zw. Urszuli Bobryk nie szczędziło pochwał za świetne wykonania prezentowanych przez łomaskich chórzystów utworów, podkreślając ich świetną emisję głosu, muzykalność i precyzję intonacji.

W nagrodę łomaski KANON wystąpił w koncercie „Mistrz i uczniowie”
pt. „Lubelska chóralistyka szkolna”, który się odbył w Akademickim Centrum Kultury Chatka Żaka w Lublinie w ramach obchodów 70 – lecia Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. W koncercie wystąpiły najlepsze chóry szkolne
z województwa lubelskiego.

Specjalne podziękowania Pani Annie Filipiuk – dyrektorowi Zespołu Szkół w Łomazach, Panu Waldemarowi Droździukowi – Wójtowi Gminy Łomazy oraz Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Łomazach za zakup nowych strojów dla chórzystów.

{gallery}rok2013/chor2014{/gallery}

Poprawiony: czwartek, 28 sierpnia 2014 16:57