- reset +

PDFDrukuj

Ogłoszone zostały wyniki XVIII edycji Ogólnopolskiego Programu „Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe” prowadzonego przez Fundację  na rzecz odzysku aluminiowych puszek po napojach Recal. Również w tym roku szkolnym wśród nagrodzonych szkół które wykazały się największą aktywnością w edukacji na temat recyklingu aluminiowych puszek po napojach wyróżniona została nasza placówka. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki otrzymała wyjazd na Zieloną Szkołę dla nauczyciela-koordynatora i dwójki uczniów, Gimnazjum im. Unitów Podlaskich otrzymało Tablet Samsung 7" T110 GALAXY TAB 3 LITE. Program „Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe” koordynowane są w naszej szkole:

szkoła podstawowa – Dorota Jeruzalska

gimnazjum- Elżbieta Derlukiewicz- Rusek

Poprawiony: czwartek, 28 sierpnia 2014 16:57