PDFDrukuj

Ognisko klasowe 24.06.2014r.

Dzięki uprzejmości Państwa Bańkowskich z Łomaz  klasa VB wraz z wychowawczynią  Anetą Najdyhor oraz  panią Katarzyną Hryniewicz mieli okazję spędzić  uroczy dzień przy ognisku i przy wspólnej zabawie. Uczniowie mieli istny zabawowy zawrót głowy – trampolina, zjeżdżalnia, hustawki, miejsce do gry w siatkówkę .  Dzieci z  zaangażowaniem  grały też  w gry logiczne – może staną się konkurencją dla komputera.   A na stole same pyszności,   wśród nich chlebek Pitta  oraz wyjątkowe bułeczki cynamonowe babci Sabinki. Na koniec zabawy dzieci losowały   drobne upominki od księgarni internetowej edugaleria.pl .

Dziękujemy bardzo Państwu Bańkowskim,  oraz Pani Barbarze Tereszczuk za   pomoc przy organizacji  ogniska.

Aneta Najdyhor