PDFDrukuj

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe.

Złota Justyna Bajkowska

07.10.2014r,  w Adamowie odbyły się Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe organizowane przez Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę  wraz z opiekunem Ireneuszem Korszeniem,          mogą  zaliczyć zawody do udanych.

Dla nas ten dzień na długo zapisze się w pamięci, gdyż nasza uczennica                                        ze Szkoły Podstawowej - Justyna Bajkowska zwyciężyła w biegu na dystansie 800 m. To nie lada wyczyn pokonać 120 zawodniczek z całego województwa. Właśnie tyle dziewcząt stanęło tego dnia na linii startu. Justyna z lekką tremą przystąpiła do tego biegu, ale znakomicie taktycznie rozegrała go na swoją korzyść.  W ubiegłym roku była druga w tym jest Mistrzynią Województwa na dystansie 800m. Gratulacje i do roboty po następny tytuł może Mistrzyni Polski?.

Bardzo dobrze zaprezentowała się również uczennica Gimnazjum Ewelina Przyłucka zajmując wysokie 5 miejsce. Finisz w jej wykonaniu był imponujący, gdyż przesunęła się o cztery pozycje wyżej.

Szkoła Podstawowa:

Chłopcy rocznik 2003 – dystans 1000m

• Kur Bartłomiej 18 miejsce. Startowało ok.120 zawodników

Dziewczęta rocznik 2002 – dystans 800m

• Justyna Bajkowska  -  1miejsce. Startowało ponad 120 zawodniczek.

Chłopcy rocznik 2002 – dystans 1000m

• Kur Kacper – 26 miejsce. Startowało ok. 130 zawodników.

Dziewczęta rocznik 2001 – dystans 1000m

• Ewelina Przyłucka – 5 miejsce. Startowało ponad 120 zawodniczek.

Chłopcy rocznik 1999 – 2000  dystans 2000m

• Kamil Tokarski – 20 miejsce.

Najliczniej przeprowadzony bieg, startowało ok.170 zawodników.

Gratulacje dla zawodników i zawodniczek.

Podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego za przygotowanie dzieci do zawodów.

Ireneusz Korszeń