PDFDrukuj

Powiatowe Przełajowe XX Biegi Niepodległości w Janowie Podlaskim

Dnia 07.11.2014r, w Janowie Podlaskim odbyły się Powiatowe Przełajowe Biegi Niepodległości. Zawody organizowane przez Bialski Szkolny Związek Sportowy, zgromadziły dość licznie miłośników  biegania z całego powiatu bialskiego. Niewątpliwie przyczyniła się ku temu pogoda. Nasi uczniowie startujący w tych zawodach, dostarczyli nam wiele radości, gdyż  w każdym z biegów zdobywaliśmy cenne punkty do końcowej klasyfikacji.

Reprezentacja Zespołu Szkół w Łomazach udanie zakończyła jesienne biegi zaliczane do współzawodnictwa sportowego szkół. Szkoła Podstawowa zdobyła łącznie 76 punktów a Gimnazjum 27. Na starcie w każdym z biegów stało ok.40 osób, z czego tylko pierwsza dziesiątka zdobywa punkty dla szkoły. Przypomnę tylko, że za 1 miejsce zdobywamy 10 punktów, a za 10 miejsce 1 punkt, pozostałe miejsca nie są punktowane.

Klasyfikacja końcowa:

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziewczęta kl. I – II rocznik 2006 – 2007

6 miejsce Dominika Szoplińska,  15 - Anna Juchimiuk.

Chłopcy kl. I – III rocznik 2006 – 2007

5 miejsce – Krzysztof  Dymowski ,  16 – Michał  Gadomski.

Dziewczęta kl. III – IV rocznik 2004 – 2005

4 miejsce  Karolina Juchimiuk.

Chłopcy kl. III – IV rocznik 2004 – 2005

5  miejsce Waśkiewicz Dawid, 8 – Michał Dymowski, 9 – Kacper Martyniuk,                          11 – Dawid Tokarski.

Dziewczeta  kl. V rocznik 2003

14 miejsce Weronika Popielewicz.

Chłopcy kl. V rocznik 2003

4 miejsce  Szymon Szudejko , 6 - Bartłomiej Kur, 9 – Łukasz Bajkowski,                               26 – Sebastian Rozwadowski.

Dziewczęta kl. VI rocznik 2002

1 miejsce Justyna Bajkowska, 5 – Magdalena Zalewska, 18 – Martyna Rozwadowska.

Chłopcy kl. VI rocznik 2002

2 miejsce Damian Pietruszka, 3 – Kacper Kur, 19 – Dębowski Mateusz,                               20 – Kacper Bańkowski.

GIMNAZJADA

Dziewczęta kl. I Gimnazjum rocznik 2001

1 miejsce  Daria Hordejuk, 2 -  Ewelina Przyłucka.

Dziewczęta kl. II – III Gimnazjum  rocznik 1999 – 2000

8 miejsce Sandra Fuks, 10 – Karolina Szudejko.

Chłopcy kl. II – III  Gimnazjum rocznik 1999 – 2000

7 miejsce Kamil Tokarski.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegów  za  udział i postawę „ Fair – play”. Nauczycielom uczących wychowania fizycznego za przygotowanie uczniów do zawodów.

Życzymy jeszcze większych sukcesów indywidualnych w kolejnych zawodach.

Opiekunowie zawodów:

Marta Bednaruk – Bańkowska,