- reset +

PDFDrukuj

PODSUMOWANIE VII EDYCJI KONKURSU „CZYSTA ZIEMIA”

28 listopada 2014. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej, odbyło się uroczyste podsumowanie VII edycji konkursu „Czysta Ziemia”. W konkursie, którego celem było podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży wzięło udział 41 szkół z terenu powiatu bialskiego w tym: 30 szkół podstawowych, 7 gimnazjów, 2 zespoły szkół oraz 2 szkoły ponadgimnazjalne.  Wszystkie placówki oraz wyróżnieni uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali atrakcyjne nagrody. Aparat cyfrowy odebrało nasze gimnazjum a myszki bezprzewodowe  wpadły w ręce uczennic: Nikoli Sobechowicz, kl. VA SP i Marysi Lewkowicz, kl. IIIC Gim. - gratulujemy!!! Szkoła podstawowa natomiast, znalazła się w gronie dziesięciu najaktywniejszych liderów konkursu. Nagrodą za wyróżnienie było urządzenie wielofunkcyjne. Nasz sukces możliwy był dzięki ogromnej mobilizacji wielu osób: uczniów, nauczycieli a przede wszystkim rodziców, bez których nie udałoby się nam zebrać tak pokaźnej ilości surowców wtórnych. Wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę oraz realizację wszelkich innych działań z zakresu edukacji ekologicznej-

serdecznie dziękujemy!!!

D. Jeruzalska