- reset +

PDFDrukuj


 

1) Konkurs konstrukcyjny: Arcydzieła z odpadów

Kategoria kl. I-III SP

I miejsce- Oliwia Supruniuk, IIb;

II miejsce- Aleksandra Rusek, IIb i Tomasz Bańkowski, Ia;

III miejsce- Aleksandra Jarocka, Ia i Jakub Kur, IIIa;

Wyróżnienie- Julia Niedzielska, IIb

Kategoria kl. IV-VI SP

I miejsce- Mateusz Karpowicz, Va;

II miejsce- Dominika Powszuk, Va;

III miejsce- Sebastian Rozwadowski, Va i Kacper Zelisko, Va;

Wyróżnienie- Natalia Demianiuk, Vb

Kategoria kl. I-III G

I miejsce- Patrycja Derlukiewicz, Ib

II miejsce- Natalia Krasuska, Ib

III miejsce- Agata Marczuk, Ib; Natalia Guz Ib

 

2) Konkurs rękodzielniczy: Ekotorba

Szkoła podstawowa

I miejsce- Oliwia Supruniuk, IIb i Amelia Juszczak, IIb;

II miejsce- Mateusz Arseniuk, IIb i Szymon Arseniuk, Ia;

III miejsce- Agata Cichowska, IVb

 

Kategoria kl. I-III G

I miejsce- Aleksandra Bondaruk IIIa

II miejsce- Agata Marczuk, Ib; Natalia Krasuska Ib

III miejsce – Sandra Fuks IIa

 

3) Konkurs plastyczny na najładniejszy plakat: „Myślę, segreguję, odzyskuję”

I miejsce- Łukasz Sakiewicz, IVb;

Wyróżnienia- Amelia Juszczak, IIb; Aleksandra Rusek, IIb; Zuzanna Kukawska, VIa; Kacper Żelisko, Va

Kategoria kl. I-III G

I miejsce- Patrycja Derlukiewicz, Ib

II miejsce- Agata Marczuk Ib

 

4) Turniej wiedzy przyrodniczo- ekologicznej kl. IV-VI

I miejsce- Szymon Kożuchowski, IVa; Oliwia Powszuk, Va; Natalia Wołosowicz, VIb

II miejsce- Karolina Juchimiuk, IVa; Paulina Mazurek, Vb; Jakub Najdyhor, VIb

III miejsce- Szymon Hryniewicz, IVb; Julia Cydejko, Vb; Jarosław Tomczuk, VIb

5) Turniej wiedzy ekologicznej I-IIIG

I miejsce- Karol Piętka, IIIa

II miejsce- Magdalena Cichowska, IIIb

III miejsce- Damian Zając, IIa; Adrian Stanilewicz Ib

 

6) Konkurs konstrukcyjny dla uczniów kl. IV-VI SP: „Budka lęgowa dla ptaków”

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni

Budki najbardziej funkcjonalne wykonali:

Kacper Martyniuk, IVA; Piotr Powszuk, IVA; Julia Cydejko, VB; Szymon Szudejko, VB

Budki najładniejsze, najestetyczniejsze:

Mateusz Karpowicz, VA; Natalia Demianiuk, VB; Anastazja Stanilewicz, VB; Daniel Miszczuk, VB; Mateusz Sakiewicz, VIA

Budki pomysłowe:

Marek Poddaniec, VA i Ewa Rudnicka, VIA

 

7) Konkurs plastyczny „Turysto szanuj środowisko”

I miejsce- Maria Lewkowicz, IIIc

II miejsce- Joanna Lewkowicz, IIIb

III miejsce – Agata Sobechowicz, IIIc