- reset +

PDFDrukujEmail

X Gimnazjalny Turnieju Futsalu Chłopców o Puchar Przechodni Nauczycieli Wychowania Fizycznego Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Łomazach

W dniu 14.05.2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Łomazach zakończyły się rozgrywki X Gimnazjalnego Turnieju Futsalu Chłopców o Puchar Przechodni Nauczycieli Wychowania Fizycznego Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Łomazach.

W zawodach uczestniczyły reprezentacje dziewięciu klas naszego gimnazjum. Mecze rozegrano systemem grupowym, do finałów awansowały trzy najlepsze zespoły. Mecz o trzecie miejsce wygrała reprezentacja klasy II A. W meczu finałowym, w rzutach karnych drużyna z klasy II B pokonała reprezentację klasy III B. Najlepsze zespoły wyróżniono pamiątkowymi dyplomami, zwycięzcy otrzymali puchar przechodni.

Gratulacje!!!

Marek Prokopiuk