- reset +

PDFDrukujEmail

Ognisko klasy VI B

Przyjemne słoneczne popołudnie 8 października 2015r. uczniowie klasy VIB wraz z wychowawcą spędzili na ognisku klasowym w Lubence zorganizowanym z okazji Dnia Chłopaka. Impreza tradycyjnie rozpoczęła się od pieczenia kiełbasek. Następnie uczniowie wraz z wychowawcą zagrali w podchody – dziewczyny kontra chłopcy. Dzieci spędziły miło i przyjemnie czas na świeżym powietrzu, grały w piłkę, skakały na materacu. W przerwach można było „posilić się” i ogrzać przy ognisku. Zgromadzonym czas umilała muzyka. Na ognisku była cała klasa. Nad bezpieczeństwem młodzieży czuwali rodzice i wychowawca. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Urszuli i Roberta Panasiuków oraz Pani Anny Szudejko za przygotowanie poczęstunku, miejsca na ognisko i sprzętu sportowego