- reset +

PDFDrukujEmail

Ognisko klasy VI A

1 października 2015 r. uczniowie klasy VIa SP wspólnie z wychowawcą postanowili zorganizować imprezę z okazji Dnia Chłopaka. Piękna, słoneczna pogoda, miła atmosfera i wiele atrakcji pozwoliło przyjemnie spędzić popołudnie. Oprócz pieczenia kiełbasek przy ognisku, uczniowie mogli także pograć w piłkę, pohuśtać się na huśtawce, poskakać na trampolinie, pobawić się z pieskiem a także usiąść za kierownicą unieruchomionego auta i poudawać szofera. Przygotowanie tak fajnego spotkania integracyjnego nie możliwe byłoby oczywiście bez udziału rodziców. To oni przygotowali miejsce na ognisko, zrobili zakupy oraz czuwali nad bezpieczeństwem rozbawionej młodzieży. Dziękujemy serdecznie państwu Annie i Zenonowi Powszukom, paniom- Agnieszce Karpowicz i Iwonie Gicewicz za zaangażowanie i poświęcony nam czas.

D. Jeruzalska