- reset +

PDFDrukujEmail

Próbny sprawdzian szóstoklasistów

Piątek trzynastego listopada nie taki straszny jak go malują… Tego dnia klasy VIA i VIB zmierzyły się z próbnym sprawdzianem szóstoklasistów. Tradycją naszej szkoły stało się organizowanie takiego egzaminu w obecności rodziców. Dlaczego? Choćby po to, by rodzic na własne oczy przekonał się, na czym polega istota sprawdzianu. Rodzice mieli okazję zaobserwować jak ich dziecko rozwiązuje zadania, jak organizuje czas pracy oraz jak radzi sobie ze stresem. To już trzecia edycja sprawdzianu w towarzystwie rodziców. Taka forma pisania testu przyniosła wszystkim wiele satysfakcji. Najważniejsze jednak jest to, aby ten pedagogiczny eksperyment przyniósł efekty w postaci…jeszcze lepszych wyników 5 kwietnia podczas najważniejszego sprawdzianu dla klas szóstych.

Wychowawcy klas szóstych:

Dorota Jeruzalska

Iwona Szepeta