- reset +

PDFDrukujEmail

ANDRZEJKI

KLASY I A, II A

Integracyjne spotkanie andrzejkowe.

26 listopada 2015 r. uczniowie z klasy I i III Szkoły Filialnej w Studziance oraz klasy I b Szkoły Podstawowej w Łomazach spotkały się, by powróżyć i zobaczyć, co je czeka w bliższej bądź dalszej przyszłości. Wychowawczynie: Elżbieta Szczęsna i Wiesława Kobrzyńska przygotowały różnorodne wróżby: serduszka z imionami chłopców i dziewczynek, tajemnicze liczby, magiczne  litery, zaszyfrowane znaki i wiele innych. Było też zaczarowane koło, w środku którego dzieci kręciły plastikową butelką. Nie zabrakło również porywającej do tańca muzyki oraz smacznych ciastek, owoców i orzeźwiających napojów zakupionych przez rodziców. Wszystkim dzieciom dopisywały humory, a wróżby sprawiły im wiele radości i śmiechu, bo wszak to tylko zabawa.

Elżbieta Szczęsna

Wiesława Kobrzyńska

KLASA I B, STUDZIANKA

KLASY IV - VI

Poprawiony: niedziela, 06 grudnia 2015 18:05